Adana Havalimanı Ulaşımındaki Tüm Detaylar

Adana seyahatiniz için havalimanına transfer alternatifleri arıyorsanız ve Adana Havalimanı transfer ve ulaşım seçenekleri hakkında bilgi almak istiyorsanız Oygut Travel’ı tercih edebilirsiniz. Oygut Travel’ın sunduğu transfer hizmetlerinin kapsamı ve ücretlendirmeler için 444 7 329 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz. Oygut Travel transfer seçenekleriyle konforlu, profesyonel ve güvenli transfer hizmeti almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Adana Havalimanı’na Nasıl Gidebilirsiniz?

1937 yılında hizmete girmiş olan Adana Havalimanı, sivil havalimanı statüsünde olup, Seyhan İlçesi ve Seyhan Mahallesi’nde konumlanmaktadır. Mersin ve Osmaniye hava trafiğini de üstlenmiş olan Adana Havalimanı’na taksi kullanarak, servis olanağından yararlanarak, belediye otobüslerine binerek ya da dolmuş kullanmayı seçerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Adana Havalimanı Transfer Hizmetleri

Adana Havalimanı’na şahsi aracınızı kullanarak ya da toplu taşıma alternatifleriyle ulaşım sağlamayı tercih etmiyorsanız, VIP araçlarla transfer hizmetleri sunan Oygut Travel’dan hizmet almayı seçebilirsiniz.

Oygut Travel’dan beklenti ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda transfer hizmetine ilave olarak, havalimanı karşılama, çocuk koltuğu temin etme gibi ileri düzey ulaşım seçenekleri de talep edebilirsiniz. Oygut Travel güvenli, bakımlı, konforlu ve VIP araç filosuyla size beklentilerinizi aşan bir transfer süreci yaşattığı gibi güvenlik sertifikasyonuna sahip pratik ödeme sistemiyle de transfer talep ve rezervasyon işlemlerinde size zamandan kazandırır.

 

 Oygut Travel’ın Sizler İçin Avantajları Neler?

Bireysel ya da grup ulaşımlarınız için profesyonel, dijital ve teknolojik, ekonomik, konforlu ve güvenli ulaşım kolaylığından yararlanırsınız.

Etik çalışma anlayışına sahip, vergisel yükümlülüklerini noksansız yerine getiren, yasa, tüzük ve yönetmeliklere uygun iş modeline sahip bir Türk girişiminden hizmet alma duygusunu yaşarsınız.

Oygut Travel’dan hizmet aldığınızda, geleneksel taşımacılıkta deneyimli bir işletmenin dijital dünyayla buluşturduğu sektörel know-how’dan yararlanırsınız.

Eğitimli, müşteri ilişkileri dinamiklerine vakıf, kalifiye ve sürekli denetlenen, güvenilir ve güler yüzlü sürücülerle muhatap olursunuz.

Lüks araç kullanımı olanağı Oygut Travel’da sadece belirli kesimlere yönelik değil, her birey için ulaşılabilir ve ekonomiktir.

Oygut Travel’ın gelişmiş araç filosunda Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter araçlarla şehir içi ve şehir dışı transferde konforlu ve güvenli seyahat edersiniz.

Oygut Travel Müşteri Hizmetleri’ne 7/24 ulaşım sağlayabilir; araçlarda unutulan eşya ve benzeri hallerde anında destek alabilirsiniz.

Oygut Travel ile 18 kilograma kadar, kafesli evcil hayvanınızla birlikte seyahat edebilirsiniz.

Oygut Travel’da ücretlendirmeler, taşınan yolcu sayısına göre değişkenlik göstermemektedir.

Oygut Travel ile sürpriz fiyatlarla karşılaşmaz; lüks bir transfer deneyimini ekonomik ve konforlu şekilde tamamlayabilirsiniz.

 

Oygut Travel Nerelerde Hizmet Veriyor?

Oygut Travel ile İstanbul, Ankara, İzmir, Muğla, Adana, Kayseri ve Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’de şehir içi ve şehir dışı sınırsız güzergah seçenekleriyle hizmet alabilirsiniz.

 

Ulaşım Seçenekleri;

Havaş ile Ulaşım

Adana Havalimanı’na ulaşım için Havaş kullanmayı tercih ederseniz, Osmaniye Cumhuriyet Meydanı Otoparkı karşısındaki duraktan haftanın her günü 05:30, 10:45 ve 17:00 seferleriyle ya da Ceyhan eski adliye önünden 06:15, 11:30 ve 17:45 saatlerindeki araçlarla havalimanına ulaşabilirsiniz.

 

Otobüsü veya Dolmuşlar ile Ulaşım

Adana Havalimanı’na belediye otobüsleriyle ulaşım sağlamayı seçerseniz, Havalimanı-Balcalı arasında hizmet sunan 135 numaralı otobüsü kullanabilirsiniz. Ayrıca havalimanı şehir merkezi arası Meydan Hattı üzerinde hizmet veren dolmuşlarla alana ulaşım sağlamayı da tercih edebilirsiniz.

 

Taksi ile Ulaşım

Havalimanı ulaşımı için taksiye binmeyi tercih ederseniz:

100 Evler ile Adana Havalimanı arası 261 km,

60105 Sokak ile Adana Havalimanı arası 86 km,

6. Mekanize Piyade ile Adana Havalimanı arası 1165 km olduğundan ötürü taksi tercihiniz size düşündüğünüzün çok üstünde bir ücrete mal olabilir.

Bu yazının tasarlanmasında ve hazırlanmasında emeği geçen AjansAD.com’a teşekkürler.