Kadıköy’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na Transfer

Kadıköy’den Sabiha Gökçen Havalimanı’na gidebilmek için en güvenli ve konforlu ulaşımın Oygut Travel olduğunu biliyor muydunuz?

Eğitimli ve tecrübeli sürücü kadrosuyla, size keyifli bir yolculuk sunmayı vadeden Oygut Travel ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na rahatça ulaşabilirsiniz.

 

Sabiha Gökçen Havalimanı Nerede

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul Anadolu Yakası'nda bulunan Pendik ilçesinin Kurtköy mahallesinde yer almaktadır. Yoğun bir hava trafiğine sahip olan havalimanı, Pendik ilçesine 12 km uzaklıkta yer alırken, Anadolu Yakası'nın merkez ilçesi kabul edilen Kadıköy'e 40 km mesafededir. Kadıköy, Sabiha Gökçen Havalimanı'na rahat ulaşım yapılabilecek noktalardan biridir.

 

Kadıköy'den Sabiha Gökçen Havalimanı'na Nasıl Gidilir?

İstanbul’un ve Anadolu Yakası’nın en büyük ilçelerinden olan Kadıköy, Sabiha Gökçen Havalimanı'na rahat ulaşım için elverişli noktalardan biridir. Günün neredeyse her saatinde hareketli olan bölgeden otobüs, metro, havalimanı servisi veya kendi arabanızla Sabiha Gökçen Havalimanı'na ulaşabilirsiniz.

 

Kadıköy’den Sabiha Gökçen’e Metro ile Ulaşım

İstanbul'daki mevcut metro hatları ile Sabiha Gökçen havalimanı içine direkt ulaşım henüz bulunmamaktadır. Güncel hat planına göre, Kadıköy’den Tavşantepe yönünde hareket eden metroya binerek Kartal durağında inebilir ve buradan taksi veya KM22 numaralı otobüsle Sabiha Gökçen Havalimanı’na ulaşabilirsiniz. Kadıköy-Tavşantepe metro hattı sabah 06:00 ile gece 00:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

Kadıköy’den Sabiha Gökçen’e Havataş ile Ulaşım

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı arasında, direkt ulaşım için tercih edilen yollardan biri de Havataş servisleridir. Rıhtım bölgesinden yolcularını alan Havataş servisi, saat 04:15 ve 00:45 saatleri arasında, her yarım saatte bir olmak üzere hizmet verir. Sefer süresi yaklaşık 40 dakika olan bu servislerde, özellikle akşam saatlerinde, hafta sonlarında ve bayram günlerinde yoğunluk olma riski yüksektir. Ayrıca hafta içi iş çıkışı saatlerindeki trafik yoğunluğunu da göz ardı etmemek gerekir.

 

Kadıköy’den Sabiha Gökçen’e Otobüs ile Ulaşım

Kadıköy Rıhtım bölgesinden kalkan İETT otobüsleri ile de havalimanına ulaşmak mümkün. E-10 veya E-11 numaralı ekspres otobüs ile yaklaşık 60 dakika içinde Sabiha Gökçen’e ulaşabilirsiniz. Bu otobüsleri kullanırken dikkat etmeniz gereken nokta, hat üzerinde birçok durakta yolcu aldıkları ve diğer ulaşım alternatiflerine göre çok daha uzun zamanda havalimanına ulaştıklarıdır. Yine özellikle iş çıkışı saatlerindeki trafiğe göre bu süre uzayabilir. Bu otobüslerle havalimanına ulaşmak için 2 adet bilet kullanılmaktadır. Kadıköy’den kalan ekspres otobüsler, sabah 05:00 ile akşam 23:50 arası hizmet vermektedir.

 

Kadıköy’den Sabiha Gökçen’e Araba ile Ulaşım

Kadıköy Sabiha Gökçen Havalimanı arasındaki transferi kendi aracıyla yapmak isteyenler için, Kadıköy’den E-5 yoluna girip, Kozyatağı’ndan TEM yoluna bağlanmak en bilindik seçenektir. Bu şekilde, yaklaşık 40 km’lik bir yolculuk sonrası, 40 dakika içinde havalimanına ulaşabilirsiniz.

 

Oygut Travel ile Sabiha Gökçen Havalimanı'na Ulaşım

Havalimanına ulaşmanın en rahat yolu Oygut Travel’ın sunduğu size özel ulaşım hizmetidir. Özellikle uçuşunuz çok erken veya çok geç bir saatteyse, valizleriniz fazlaysa, çocuğunuzla veya arkadaş grubunuzla seyahat ediyorsanız rahat bir yolculuk yapmayı istemek hakkınız. Böyle durumlar için Oygut Travel transfer hizmeti imdadınıza yetişiyor. Belirttiğiniz adresten sizi teslim alan Oygut Travel aracınız, sizi ve sevdiklerinizi Sabiha Gökçen Havalimanı'na güvenle taşıyor.

Yüksek kalite standartlarına sahip filosu ile konforlu bir yolculuk yapmanızı sağlayan Oygut Travel, tecrübeli ve lisanslı sürücü kadrosu ile de kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi sağlar. Eğitimli ve müşteri ilişkilerine hakim sürücüler ile güvenle yolculuk etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Oygut Travel’ın Büyük Kolaylığı;

Oygut Travel, çocuklu ailelerin de konforunu düşünmektedir. Ufak bir ücret karşılığında çocuk koltuğu seçeneğini, transferinizin gerçekleşeceği araca ekleyebilirsiniz. Oygut Travel ile ayrıca 18 kilograma kadar, kafesli evcil hayvanınızla birlikte seyahat etme hakkına sahipsiniz.

Oygut Travel’in bir diğer avantajı, güvenli ödeme seçeneği sunmasıdır. Web sitesi veya mobil uygulama üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Oygut Travel’ın tüm uygulama kanalları güvenli ödeme sertifikasına sahiptir. Oygut Travel’ın bir diğer avantajı da taksilerin aksine, ödeyeceğiniz ücreti önceden biliyor olmanız ve sürpriz rakamlarla karşılaşmamanızdır.

Yine Oygut Travel ile seyahat etmenin en iyi yollarından biri de, rezervasyonlarınızda iptal işlemi veya değişiklik yapmak istediğinizde herhangi bir ücret ödememenizdir.

Oygut Travel ile transfer hizmeti aldığınızda, rezervasyonunuza ait tüm bilgiler e-posta, sms ve mobil uygulama üzerinden size iletilir. Böylece sizi alacak olan araç ve sürücünün detaylarını önceden öğrenir ve acil durumlarda araç sürücünüzle kolayca irtibat kurabilirsiniz.

 

Oygut Travel’dan Daha Fazla Hizmet

Oygut Travel’ın hizmetlerinden biri de, 7/24 müşteri hizmeti sunmasıdır. Transferinizle ilgili beklenmeyen durumlarda, 444 7 329 üzerinden müşteri hizmetleri merkezine ulaşabilirsiniz. Özellikle, yolcuların sıkça başına gelen, “Araçta çanta mı unuttum, ne yapacağım?” gibi sorularda, PROGO müşteri hizmetleri size yardımcı olur ve eşyalarınızın size teslim edilmesini sağlar.

Alternatifleriyle kıyaslandığında, Türkiye’nin en yaygın hizmet ağına sahip olan Oygut Travel, transferinizin konforlu geçmesi için tüm imkanları size sunmaktadır. Dilerseniz, ek bir ücret karşılığında, havalimanında Oygut Travel ekibi tarafından karşılanma hizmeti de satın alabilirsiniz.