Dalaman Havalimanı Transfer Bilgileri

Muğla Dalaman Havalimanı ulaşım yolları ve Dalaman Havalimanı ulaşım hizmetlerini sizler için derledik. Kişiye ve gruplara yönelik sürücülü ulaşım hizmeti, havalimanı transferi, şehir içi ve şehirler arası ulaşım hizmeti ve daha fazlasını istiyorsanız Oygut Travel’ı mutlaka denemelisiniz.

Fiyat bilgisi almak ve Oygut Travel hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için 444 7 329 numaralı telefonu arayabilir, istediğiniz rotayı seçerek araçlar ve fiyatlar konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Muğla Dalaman Havalimanı’na Birçok Araç Seçeneği Bulunuyor

Muğla Dalaman Havalimanı transfer seçenekleri arasında otobüs, servis, taksi, belediye toplu taşıma araçları bulunur. MUTTAŞ tarafından da belirli saatlerde Fethiye, Marmaris ve Datça seferleri yapılır. İç ve Dış hatlar terminali önünde 24 saat taksi bulunmaktadır. Muğla Dalaman Havalimanı Rent-A Car firmaları, gelen yolcu salonunda bulunur. Otobüs, araba veya taksilerin tümü havalimanı otoparkında kendilerine ayrılmış olan noktalardan hareket eder.

 

Peki Konforlu ve Güvenli Havalimanı Transferini Nasıl Yapabilirsiniz?

Oygut Travel misafirlerine, sürücülü VIP araçlarla en kaliteli ve konforlu Dalaman Havalimanı transfer imkanını sunar. Kalabalık arkadaş grubunuzla veya ailenizle Muğla Dalaman Havalimanı uçuşu sonrası, kolaylıkla yerleşebileceğiniz 6 kişilik Mercedes Vito aracımızla, keyifli ve sıkıntısız transfer hizmeti alabilirsiniz. Fethiye, Dalaman, Kayaköy, Göcek, Muğla, Dalyan, Ortaca, Çalış, Ölüdeniz, Datça gibi farklı istikametlere son model konforlu ve sürücülü araçlarla araba kullanmadan, dinlenerek, kolaylıkla ulaşabilir, yörenin güzelliklerini yol tarifine gerek kalmadan sorunsuz gezebilirsiniz.

 

Muğla Dalaman Havalimanı Turistik Mevkilere Ne Kadar Uzaklıkta?

Dalaman Havalimanı Muğla şehir merkezi arası 88 km olmakla birlikte arabayla yaklaşık olarak 1,5 saatte gidilir. Dalaman Havalimanı ile Muğla Göcek arası 16 kilometredir ve yaklaşık 23 dakikada gidilebilir. Dalaman Havalimanı Datça arası 164 kilometredir ve 2,5 saatte gidilir.

Başka bir turistik bölge olan Fethiye'ye havaalanından arabayla gitmek için 44 kilometrelik bir yolu kullanmanız gerekir ve yaklaşık olarak 55 dakikada ulaşım sağlanır. Dalaman Havalimanı ile Fethiye Çalış Plajı arası 41 kilometredir ve bu bölgeye de yaklaşık olarak 37 dakikada araba ile varılabilir.

Eğer havalimanından direkt Fethiye Kayaköy civarına gitmeyi düşünürseniz, 85 kilometrelik bir araba yoluyla veya orman yolundan ulaşım sağlayabilirsiniz. Dalaman Havalimanı ile Ortaca arası 17 kilometre ve arabayla yaklaşık ulaşım süresi 18 dakikadır.

Dalaman Havalimanı uçuşunuz sonrası Dalyan ve İztuzu Plajı civarındaki otellerden birine gitmek isterseniz 29 kilometrelik bir mesafeyi, arabayla yaklaşık 50 dakikada alabilirsiniz. Dalaman Havalimanı Sarıgerme arasını araçla 15- 20 dakikada alabilirsiniz.

Tüm bu yerlere, kişiye ve gruplara yönelik sürücülü ulaşım, havalimanı transferi ve şehir içi ulaşım hizmeti ile en kısa yoldan Oygut Travel ile ulaşabilirsiniz.

 

 Oygut Travel’ın Sizlere Sağladığı Avantajlar

Tecrübeli, güler yüzlü çalışanlarımız, 24 saat güvenilir hizmet anlayışımız ve uygun fiyat politikamızla hizmetinizdeyiz. Son model VIP araçlarla şehirleri gezmek ve havalimanı transferlerinizi gerçekleştirmek isterseniz, iletişime geçtiğiniz andan itibaren 6 saat içinde aracınız hazırlanır ve sürücüsüyle birlikte istediğiniz yerde sizi bekler.

Grup halinde yapacağınız gezilerde ferah ve geniş iç hacme sahip EKO VIP araçlarla havalimanından alınıp gideceğiniz yere emniyetle bırakılacağınızdan emin olabilirsiniz. Aileniz ve çocuklarınızla, torunlarınızla seyahate çıktığınızda havalimanında araba beklemeden, iki araba tutma mecburiyeti yaşamadan ailece aracınıza binerek istediğiniz istikamete transfer sağlayabilirsiniz.

Oygut Travel ile iletişim kurduğunuzda, çocuk koltuğu ve başka özel ihtiyaçları da belirtebilir, ailece güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Bütçe dostu, ekonomik bir yöntem olan aplikasyonun detaylarını telefon ederek de öğrenebilirsiniz. Filomuzdaki araçlar ve fiyatları öğrenebilir, ihtiyacınıza uygun şekilde rezerve edebilirsiniz.

 

 Dalaman Havalimanı Uçuşları Nerelerden Yapılır?

Ankara Esenboğa Havalimanı, İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı seferleri yapılan Muğla Dalaman Havalimanı, yurt dışı uçuşlara da açıktır. Londra- Gatwick, Londra-Stansted, Manchester, Amsterdam-Schiphol, Bristol, Glasgow, Tel Aviv-Ben Gurion ve Birmingham havalimanları arasında uçuşlar yapılmaktadır. Dalaman Havalimanı yolcu kalabalığı yılın değişik mevsimlerinde farklılık göstermekle birlikte en yoğun dönem yaz mevsimi içinde gerçekleşmektedir. Dalaman'a çok sayıda İngiliz aile yerleştiği için özellikle İngiltere seferleri sıkça yapılmaktadır. Ayrıca Rus, İsrailli misafirler de Dalaman Havalimanında bulunmaktadır.

 

Muğla Dalaman Havaalanı İletişim Bilgileri

Muğla Dalaman Havalimanı Santral Telefonu: 0 252 281 13 48

Faks: 0 252 281 13 33

Nöbetçi Müdür Tel: 0 252 281 13 22

Nöbetçi Müdür Fax: 0 252 281 13 23

Başmüdür Tel: 0 252 281 13 30

Web: www.dalaman.dhmi.gov.tr

E-mail: infodalaman@dhmi.gov.tr