Muğla Milas Bodrum Havalimanı Tüm Ulaşım Detayları

Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transferi ve Ulaşım ile ilgili tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Genel bilgilere ek olarak da Oygut Travel’ın sizlere sunduğu konforlu ulaşım seçenekleri ile tanışabilirsiniz.

 

Oygut Travel’ın Transfer Ağı ve Güvenli Yolculuğu

Milas Bodrum Havalimanı’na VIP araçlarla gitmeyi tercih ederseniz, Oygut Travel hizmetinden yararlanabilirsiniz.

En son model araçlara, ekonomik bir şekilde ulaşmanızı sağlayan Oygut Travel, keyifli bir yolculuk geçirmenize yardımcı olur.

Sahip olduğu tüm araçlar; ekonomik, konforlu ve VIP araç sınıfına aittir. Yolculuğunuza ihtiyaç duyduğunuz havaalanı karşılama ve çocuk koltuğu gibi ek hizmetler tanımlayabilir ayrıca farklı kampanya seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Rotanıza uygun rezervasyon seçiminize ait ödeme tutarı ve tüm detayları Oygut Travel üzerinden takip edebilirsiniz. Güvenlik sertifikasına sahip ödeme sitemi ile rezervasyonunuzu kolayca tamamlamanız mümkündür. Muğla Milas Bodrum Havalimanı Transferi ve Ulaşım ile ilgili Oygut Travel sizlere çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

 

Muğla Milas Bodrum Havalimanı’na Nasıl Gidilir?

Milas Bodrum havalimanı, Muğla’nın Milas ilçesine 18 kilometre ve Bodrum’a 35 kilometre uzaklıkta yer alır. Bodrum Milas kara yolunda bulunan havalimanına; taksi, minibüs ve servisler ile gidilebilir.

 

Ulaşım Alternatifleri;

Milas Bodrum Havalimanı’nda ücretli bir otopark yer almaktadır. Havalimanının otoparkında araç sahipleri araçlarını konforlu, rahat ve güvenli bir ortamda bırakmanın keyfini yaşar. Otopark ücretleri aracın kalış süresine göre değişir. Havalimanına aracınız ile gittiğinizde park yeri aramak istemezseniz havalimanındaki vale hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Pegasus, Garanti bankası gibi birçok firmanın kampanyalarını da kullanabilirsiniz. Bazı hava yolu firmalarının; Bodrum Gümbet, Bitez ve Turgutreis gibi turistik beldelere ücretsiz servisleri vardır.

 

Araba ile Ulaşım

Milas’tan ya da Bodrum’dan özel taksilerle havalimanının iç ya da dış hatlarına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Milas’tan Milas Bodrum Havalimanına taksi ile gitmeyi tercih ederseniz şehir içinde ya da terminalde yer alan taksi duraklarından taksi tutabilirsiniz. Milas’tan yaklaşık 18 kilometre uzaklıkta bulunur. Bodrum’dan yaklaşık 35 kilometre uzaklıkta yer alan havalimanına taksi ile ulaşım için terminaldeki ya da şehir içindeki taksi duraklarını tercih edebilirsiniz. Muğla şehir merkezine 88 kilometre uzakta yer alan Milas Bodrum Havalimanı’na Muğla’dan Bodrum kara yolu kullanılarak gidilir.

 

 Otobüs ile Ulaşım

Milas şehir merkezinden ya da Bodrum’dan havalimanına, Bodrum Milas arasında sefer yapan belediye otobüsleri ve özel firma otobüsleri ile gidilebilir. Milas şehirler arası terminalden kalkış yapan minibüsler ile havalimanının giriş yoluna kadar yolculuk yapabilirsiniz. Havalimanı ana girişinden iç hatlar ya da dış hatlara 10 dakikalık bir yürüyüş yapmanız gerekir.

 

Havaş ile Ulaşım

Bodrum şehir merkezinden Milas Bodrum Havalimanı’na ulaşım için Bodrum ilçe terminalinde bulunan HAVAŞ otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Havaş belirli saatler arasında hizmet vermektedir. Türk Hava Yolları ile anlaşmalı olan Havaş otobüsleri ile havalimanından Bodrum şehir merkezinden yaklaşık 50 dakika da ulaşılabilir.

 

Milas Bodrum Havalimanı İletişim Bilgileri:

Milas Bodrum Havalimanı Santral: 0 252 511 1000

Dış hatlar danışma: 1000

İç hatlar danışma: 11000

Nöbetçi işletme şefliği: 1757

Otopark iç hatlar: 1575-1375

Otopark dış hatlar: 1571

Tel : +90 252 523 0101

Faks : +90 252 523 0082

E-mail: infomilasbodrum@dhmi.gov.tr

Web: http://www.milasbodrum.dhmi.gov.tr/

TAV Milas-Bodrum Terminal İşletmeciliği A.Ş.

Tel : +90 252 511 1000

Faks : +90 252 511 1170